Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Dok-San Tekstil olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, kuruluşumuzdan bu yana en büyük hedefimizdir. Yapmış olduğumuz teknolojik yatırımlarla şirketimizin Türkiye’deki en iyi şirketler arasında yer alması sağlanmıştır. Alanında uzman 850’den fazla personelimizle ürünlerimizi geliştirmek için çalışmaktayız.
Ekibimizle, müşterilerimizin talep ve tavsiyelerini dikkate alarak dünyadaki şirketlerin birincil tercihi olma yolunda ilerlemekteyiz. Bu hedefi sağlamak için dünya çapında geçerliliği olan kalite belgeleri ile üretimimizi sürdürüyoruz. Kalitemizi belgeleyen sertifikalarımız OEKOTEX, GOTS, GRS, ISO 9001:2015, ISO 14001: 2015, OHSAS 18001: 2007, BSCI ve SEDEX olarak sıralanabilir. Bunlara ek olarak kapsamlı denetlemeler gerçekleştiren müşterilerimizin tüm şartlarını sağlamış bulunmaktayız.
Müşterilerimizin bize olan güveni ve desteği ile kalitemizi geliştirmeye ve yükseltmeye devam edeceğiz.
 

VİZYONUMUZ
Sürekli iyileştirme çalışmaları ve inovatif yaklaşımlarla, sosyal sorumluluğumuzun bilinciyle, paydaşlarımıza değer katarak, çevre ve insan sağlığına önem veren, geleneksel ve teknolojik ürünlerimizle ev tekstili, kumaş, havlu, bornoz sektörünün lideri olmaktır.

MİSYONUMUZ
Tekstil sektöründe ev tekstili, dokuma, örme kumaşlar ve havlu, bornoz sektöründe tecrübeli, dinamik, eğitimli, çevreye duyarlı, yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen, sosyal sorumluluk sahibi, etik davranan yenilikçi ekibimizle, en yeni teknolojiyle, yüksek kalite ve verimlilikte müşteri odaklı üretim yapmaktayız.